Upozornění Pozor: Nelze zapisovat do adresáře SQL cache: /CORE/AreaC/levnyautodily.cz/www/cache/. SQL cachování nebude správně pracovat, dokud nenastavíte atributy adresáře pro zápis.

Reklamační řád

Reklamace

V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je poškozené či nefunkční, postupujte dle reklamačního řádu. Vrácení zboží z důvodu odstoupení od smlouvy je popsáno v bodu 6. Obchodních podmínek.

Reklamační řád

 Výrobky, na které se vztahuje právo uplatnění reklamace musí být předány k posouzení ihned po zjištění závady, musí být čisté a s náležitými doklady a popisem závady, případně označeným místem závady. 

Jak postupovat

  1. V případě reklamace můžete zvolit dvě možnosti, postupujte dle popisu níže: Zašlete výrobek na adresu - "Borovec Zdeněk Porák 25 Jičín 50601". Přeprava je hrazena stranou prodávajícího. Jakmile budete vědět kdy a kde zásilku budeme moci vyzvednout, kontaktujte nás. Zásilka musí být kompletní (včetně příslušenství a veškeré dokumentace) a ve stavu, v jakém jste jej převzali při dodávce. Ke zboží přiložte doklad o koupi. Vždy prosím použijte balícího papíru nebo kartonu, tak aby nemohlo během přepravy dojít k polepení, popsání či jinému znehodnocení původních obalů. Neposílejte zboží na dobírku, v takovém případě nebude zboží převzato. Doporučujeme Vám zboží pojistit.  

  2. Ihned po obdržení zboží obdržíte reklamační protokol 

  3. Zboží musí být pro přepravu řádně zabaleno, tak aby nedošlo k jeho dalšímu případnému poškození.

  1. Vadné nebo poškozené zboží bude vyměněno nebo bude vrácena kupní cena. 

  2. Ke zboží musí být přiloženy veškeré listiny, které nakupující se zbožím obdržel, tedy například paragon, záruční list a jiné. 

  3. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka. 

  4. Zboží je z hygienických důvodů k reklamaci přijato pouze řádně vyčištěné. 

  5. Pokud výrobce poskytuje záruku delší, je uvedena u zboží v katalogu. 

  6. U zamítnutých reklamací mohou být účtovány náklady na reklamační řízení a manipulační poplatky. 

  7. O vyřízení reklamace budete informováni e-mailem, případně SMS. Stejně jako při dodání objednávky budete informováni o expedici balíku a termínu doručení.

S poděkováním a přáním pěkného dne

team "Levný Autodíly.cz" 

Reklamční řád je platný od 1.6.2012 do odvolání.
Informace pro kupující: v případě změny Reklamačního řádu, je
 platný reklamační řád, který byl v platnosti k datumu nákupu.

Vaše IP adresa je: 54.161.98.96
Copyright © 2022 Levný Autodíly. Hosting SpeedWeb.cz